Strona główna  /  notki
 
XD
Nazywam się Gabi mam 12 lat bardzo lubię grać w simsy, interesuje się zwierzętami głównie psami i chomikami mam psa husky syberian Vege  chomiczka Dragona i tyle.Za bardzo nie umiem na razie robić blogów to mój pierwszy więc sorry, że takie nie za ładny.:)
 
Menu
strona główna
zaproś znajomych
zaloguj się
 
Archiwum
2009
  styczeń(13)
 
Księga gości
Przeglądaj
Dopisz się
 
Linki
Tu możesz ściągnąć dodatki z naruto.
 
Sim Lata ?XD 2009-01-06 20:35

By sim latał potrzeba mieć w pobliżu urnę lub nagrobek.
 
Przywołujemy kombinacje klawiszy Ctrl Shift C i następnie wpisujemy kod     boolProp testingCheatsenabled true ,przytszymując klawisz SHIFT klikamy na nagrobek i wybieramy opcję "Debug" a następnie "Walk Like a Ghost"  

Gdy znudzi nam się latanie to przytszymując klawisz SHIFT klikamy na nagrobek  i wybieramy opcję "Mourn Debug"Napisz komentarz  118 komentarzy

Jak zrobić zagrodę dla psa? 2009-01-06 20:33

Pies załatwia się na dywanie i rozkopuje ogródek? Pewnie chcesz temu zapobiec? No cóż nic trudnego(wstęp jak z reklamy xD). Zróbmy dla niego zagrode! Najpierw:
1. bierzesz płotek i ogradzasz teren o wybranych wymiarach.
2. robimy bramkę.
3. w środku bodę, zabawki i miske.
Teraz kiedy pies wejdzie do zagrody ty klikniesz na bramke i wybierzesz opcje "zakaz wstępu zwierzętom", pies nie wyjdzie z tamtąd dopuki bramki nie otworzysz.
Notka króciutka, ale może dla kogoś przydatna :)


Napisz komentarz  23 komentarzy

Kosmiczne stroje 2009-01-06 20:27

            http://www.parsimonious.org/fashion2/ themes/theme_1131561400.shtml
Ostatni strój wymaga sims 2 czas wolny, a reszta zwykłe simsy 2 :D
Żeby je ściągnąć klikacie na powyższy link, a potem wybieracie strój i klikacie na obrazek z tym strojem.


Napisz komentarz  174 komentarzy

Jak zrobić simowe akwarium? 2009-01-06 20:26

. Na początek tworzymy górkę, za pomocą narzędzia podnoszącego teren. Ustawiamy go na największy rozmiar i podnosimy o 12 kliknięć.2. Wyrównujemy górkę tworząc kwadrat i na środku budujemy basen.3. Wpisujemy kod "boolProp constrainfloorelevation false" i wyrównujemy część basenu, do której będzie "przyklejony" dom.4. Wyłączamy kod wpisując "boolProp constrainfloorelevation true" i budujemy ściankę domu przy basenie.5. W rogach basenu budujemy pomieszczenia o wymiarach 1x2 kratki. Tam gdzie zostanie miejsca stawiamy okna.6. Znów wpisujemy kod "boolProp constrainfloorelevation false " i wyrównujemy ścianę domu z górką.7. Przechodzimy na drugie piętro i tym samym narzędziem równamy ściany.8. Wyłączamy kod. Budujemy schody (nie muszą być identyczne) i drabinkę, można też trampolinę.9. Budujemy i dekorujemy dom oraz ogród. I oto mamy nasze akwarium.Napisz komentarz  21 komentarzy

Jak ściągnąć simsy? 2009-01-06 20:14

Jak nie mamy akurat kasy to najlepiej załatwić sobie simsy jakoś inaczej pierwsza myśl: pożyczyć od kogoś albo ściągnąć. Z tym pożyczaniem to różnie bywa, bo nie każdy chce pożyczyć, ale ściągnąć możesz na własne chęci. Sama nigdy dotąd nie ściagałam, bo zazwyczaj kupowałam po obniżce czy coś, ale zaglądnełam na kilka forum i tam ktoś odpisał na pytanie tak:
"The Sims 2 Już ci wszystko mówię. Ściągnij sobie program Bittorrent Experimental (wpisz w google i ściągnij z pierwszej lepszej strony jaka się wyświetli, oczywiście jest to darmowe), zainstaluj go i wejdź na stronęwww.suprnova.org (bądź cierpliwa bo dość wolno działa). Kliknij na search i wpisz tam Sims 2. Jak ci się wyświetlą wyniki to kliknij lewym na gre i zapisz na kompie. Potem kliknij 2 razy lewym na pliczek zapisany na komputrze. Pokaże ci się okienko, w którym masz zaznaczyć gdzie dokładnie chcesz ściągać tą grę. I zacznie się ściągać. W każdej chwili możesz przerwać ściąganie a potem je kontynuować. Nie musisz tez czekać w kolejkach jak to bywa przy niektórych programach do ściągania. Bittorrenta używa wielu moich znajomych i darowali sobie już inne programy bo ten jest The Best "
 
No więc jest już tam odpowiedź na wasze(częste) pytanie.
A jakby ktoś nie rozumiał to wypisałam w pod punktach:
1.Ściągamy z neta program Bittorrent Experimental.
2. Wchodzimy na strone www.suprnova.org
3. Klikamy na "search" i wpisujemy "sims 2 podróże"(lub jakie tam chcecie).
3. Gdy wyświetlą ci się różne propozycje to wybieracie, którąś z nich-ale uważajcie żeby nie wybrać wersji PS(playstation).
4. Wybraną gre zapisz na komputerze.
5. Kliknij na zapisany plik z gra dwa razy.
6. Pokazuje Ci się okienko, a ty masz wybrać gdzie ma ci się ściągnąć gra.


Napisz komentarz  118 komentarzy

Co zrobić żeby Mikołak do ciebie przyszedł? 2009-01-06 20:13

~Konieczny dodatek świąteczny~


1. Kupujesz choinkę.
2. Włączasz światełka na choince
3. Pieczesz ciasteczka Mikołajowe.
4. Ciasteczka rozstawiasz na stole w jadalni.
5. Gdy mikołaj się pojawi kliknij na największy talerz od ciastek i kliknij "zaproś", "goscie".
6. Mikołaj zje a potem na podłodze zostawi prezent.
PS. jeśli nie dasz mu ciastek zostawi kawałek węgla z dopiskiem że powinneś dostać rózge!Napisz komentarz  118 komentarzy

[1] [2] [3] >>
wszelkie uwagi i propozycje prosimy zgłaszać tutaj
blogaski.net 2009
Kompleksowe projektowanie stron internetowych z profesjonalistami z firmy Kombinet
Serwis zostanie zamknięty 1.10.2017
Chętnych do kupienia serwisu zapraszamy do kontaktu